Sportoviště

Centrum stolního tenisu Ďáblice

Sportoviště
V sokolovně na adrese Kokořínská 204/28 se nachází herna stolního tenisu, která je otevřena i pro veřejnost. Pravidelně zde probíhají turnaje a tréninky.

Fitpark Na Znělci

Sportoviště
Ďáblický fitpark „Na Znělci“, realizovaný finančním přispěním hl. m. Prahy, se těší velkému zájmu nejen ďáblických obyvatel. Nachází se na okraji Ďáblického háje, v bezprostřední blízkosti jedné z nejvyužívanějších běžeckých stezek a v...
nophoto

Sportoviště KC Vlna

Sportoviště
Areál v centru obce. Jedná se o veřejné hřiště s umělým povrchem III. generace. Na místě jsou připraveny prvky pro hru v malou kopanou. Celý prostor je ohraničen a zabezpečen oplocením.
nophoto

Sportovní areál Kokořínská

Sportoviště
Sportovní areál v ulici Kokořínská nabízí hlavní travnaté hřiště, hřiště s umělou trávou III. generace, certifikované pro všechny zápasy pražských soutěží a připravuje se tréninková travnatá plocha 60 x 30m za hlavním travnatým hřištěm.

Tenisové kurty Kokořínská

Sportoviště
Dva antukové kurty pro tenis se nacházejí na samém konci ulice Kokořínská a poskytují prostor pro zcela klidnou hru v místě, které je kompletně obehnáno zelení. Kromě individuálního využití zde probíhají tréninky všech věkových skupin a miniturnaje.